Telefons informācijai - +371 20 538 839 Preces Jums pa tiešo no Ražotāja Saldus Promo App

Privātuma politika

Saldus Vakara Tirgus ir interneta vietne adresē www.saldusvakaratirgus.lv un mobilā tālruņa lietotne Android un IOS, kas nodrošina reģistrētiem lietotājiem iespēju atrast Saldus Vakara Tirgus tirgotāju un pakalpojumu sniedzējus, atlaides un pasākumus. Saldus Vakara Tirgu organizē Biedrība “KopRade KopDarbē”, Reģ Nr 40008330843.

 

Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā un kad Saldus Vakara Tirgus apkopo, izmanto un kopīgo jūsu informāciju, kad izmantojat mūsu pakalpojumus. Saldus Vakara Tirgus saņem jūsu informāciju, izmantojot mūsu API, lietojumprogrammas un no mūsu partneriem un citām trešajām pusēm. Piemēram, jūs nosūtāt mums informāciju, kad izmantojat lietotni Saldus Vakara Tirgus. Izmantojot kādu no mūsu Pakalpojumiem, jūs piekrītat savas informācijas vākšanai, pārsūtīšanai, manipulēšanai, glabāšanai, izpaušanai un citai izmantošanai, kā aprakstīts šajā Privātuma politikā. Neatkarīgi no tā, kurā valstī dzīvojat vai no kuras sniedzat informāciju, jūs atļaujat Saldus Vakara Tirgus.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo Privātuma politiku, lūdzu – sazinieties ar mums pa e-pastu info@saldusvakaratirgus.lv

 

Informācijas vākšana un izmantošana

Mēs apkopojam un izmantojam jūsu tālāk norādīto informāciju, lai sniegtu savus Pakalpojumus un laiku pa laikam novērtētu un uzlabotu mūsu Pakalpojumus.

Atrašanās vietas informācija: mēs varam izmantot citus datus no jūsu ierīces, lai noteiktu atrašanās vietu, piemēram, informāciju par bezvadu tīkliem vai mobilo sakaru torņiem jūsu mobilās ierīces tuvumā vai jūsu IP adresi. Mēs varam izmantot un uzglabāt informāciju par jūsu atrašanās vietu, lai nodrošinātu mūsu Pakalpojumu funkcijas, lai uzlabotu un pielāgotu Pakalpojumus, piemēram, ar atbilstošāku saturu, piemēram, vietējām tendencēm, atlaidēm, reklāmām un ieteikumiem, kam cilvēkiem sekot.

Saites: Saldus Vakara Tirgus var izsekot, kā jūs mijiedarbojaties ar saitēm mūsu Pakalpojumos, tostarp mūsu trešo pušu pakalpojumos un klientu lietojumprogrammās, novirzot klikšķus vai izmantojot citus līdzekļus. Mēs to darām, lai palīdzētu uzlabot mūsu Pakalpojumus, nodrošinātu atbilstošāku reklāmu un varētu kopīgot apkopoto statistiku, piemēram, konkrētas saites noklikšķināšanas biežumu.

Sīkfaili: tāpat kā daudzas lietotnes, mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu papildu lietojumprogrammu lietojuma datus un uzlabotu mūsu pakalpojumus, taču mums nav nepieciešami sīkfaili daudzām mūsu pakalpojumu daļām, piemēram, lai meklētu un aplūkotu publiskos lietotāju profilus. Saldus Vakara Tirgus var izmantot gan sesiju sīkfailus, gan pastāvīgos sīkfailus, lai labāk izprastu, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu Pakalpojumiem, uzraudzītu mūsu lietotāju kopējo lietojumu un trafika maršrutēšanu mūsu Pakalpojumos, kā arī pielāgotu un uzlabotu mūsu Pakalpojumus. Lielākā daļa lietojumprogrammu automātiski pieņem sīkfailus.

Vārds, Uzvārds, LietotājVārds, Profila bilde, Telefons un ePasta adresi: tiek izmantoti, lai:

 1. Personificētu komunikāciju ar Jums;
 2. Lai Jūs varētu piekļūt savam kontam;
 3. Lai problēmu, strīdu, sūdzību gadījumā, varam identificēt situācijā iesaistītās puses;
 4. Jūsu LietotājVārdu un vai Profila bildi, var redzēt citi lietotāji, kas izmanto aplikācijā iestrādāto Čata funkciju;
 5. Šie dati netiek nodoti 3 pusēm.

Konta izslēgšana un dzēšana: Ja, kāda iemesla dēļ vēlaties apturēt darbību Saldus Vakara Tirgus, Jūs varat:

 1. Izslēgt savu kontu mobilā aplikācijā;
 2. Atsūtīt rakstisku pieprasījumu, no Jūsu reģistrācijas epasta;
 3. Pēc konta dzēšanas pieprasījuma saņemšanas, Saldus Vakara Tirgus, dzēsīs Jūsu informāciju no sistēmas. Šajā gadījumā Jūsu informācija tiks dzēsta pilnībā un netiks saglabāta.

Viedierīces identifikācijas Nr (UID):

 1. Ja Jūs uzstādījāt savā iekārtā Android vai IOS aplikāciju, Jūsu iekārtās UID, tiek izmantots, lai nosūtītu Reklāmas kampaņas paziņojumus;
 2. Atteikties vai piekrist reklāmas kampaņu paziņojumu saņemšanai varat iekārtas aplikācijā, Uzstādījumi sadaļā;
 3. Viedierīces identifikācijas Nr, tiek izmantoti Google pakalpojumos, kas aprakstīti zemāk.

Google Analytics: mēs arī instalēsim Google Analytics lietotnēs, ierīcēs vai mobilajās lietotnēs, lai apkopotu jūsu darbības, izmantojot mūsu pakalpojumus. Mēs arī ieteiksim dažus citus pakalpojumus, kas varētu būt piemēroti vai jums patiks, pamatojoties uz mūsu analīzi. 

Google Adsense & AdMob: Google Adsense tiek izmantota WEB majaslapā. Google AdMob tiek izmantota mobīlajās aplikācijās Android un IOS platformām. Google saņem no mums tikai informāciju par Jūsu iekārtas identifikācijas Nr, lai var Jums piedāvāt atbilstošo pakalpojumu. Saldus Vakara Tirgus neatbild par Google privātuma politiku un kā tā izmanto datus par Jums.

Žurnāla dati: kad izmantojat Saldus Vakara Tirgus, mēs varam saņemt informāciju ("Žurnāla dati"), piemēram, jūsu IP adresi, ierīces informāciju (tostarp ierīces un lietojumprogrammu ID) un meklēšanas vienumus. Saldus Vakara Tirgus izmanto žurnāldatus, lai nodrošinātu, izprastu un uzlabotu mūsu pakalpojumus.

 

Informācijas apmaiņa un izpaušana

Mēs neizpaužam jūsu privāto personas informāciju, izņemot šeit aprakstītos ierobežotos apstākļus.

Jūsu piekrišana: mēs varam kopīgot vai izpaust jūsu informāciju pēc jūsu norādījumiem, piemēram, kad atļaujat trešās puses tīmekļa klientam vai lietojumprogrammai piekļūt jūsu Saldus Vakara Tirgus kontam.

 

Likums un kaitējums: neskatoties uz to, ka šajā politikā ir norādīts pretējais, mēs varam saglabāt vai izpaust jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tas ir pamatoti nepieciešams, lai izpildītu likumu, noteikumu vai juridisku pieprasījumu; lai aizsargātu jebkuras personas drošību; lai risinātu krāpšanas, drošības vai tehniskos jautājumus; vai lai aizsargātu Saldus Vakara Tirgus tiesības vai īpašumu. Tomēr nekas šajā Privātuma politikā nav paredzēts, lai ierobežotu jebkādu juridisku aizsardzību vai iebildumus, kas jums var būt pret trešo personu, tostarp valdības, pieprasījumu izpaust jūsu informāciju.

 

Uzņēmumu nodošana un saistītie uzņēmumi: ja Saldus Vakara Tirgus ir iesaistīts bankrotā, apvienošanā, iegādē, reorganizācijā vai aktīvu pārdošanā, jūsu informācija var tikt pārdota vai nodota šī darījuma ietvaros. Šī konfidencialitātes politika attieksies uz jūsu informāciju, kas nodota jaunajai organizācijai. Mēs varam arī izpaust informāciju par jums mūsu korporatīvajiem saistītajiem uzņēmumiem, lai palīdzētu nodrošināt, izprast un uzlabot mūsu Pakalpojumus, tostarp reklāmu piegādi.

 

Neprivāta vai nepersoniska informācija: mēs varam kopīgot vai izpaust jūsu neprivāto, apkopoto vai citādi nepersonisku informāciju, piemēram, jūsu publiskā lietotāja profila informāciju, personas, ar kurām kopīgojat savu informāciju, vai to lietotāju skaitu, kuri noklikšķināja. uz konkrētu saiti (pat ja to darīja tikai viens), vai ziņo reklāmdevējiem par unikālajiem lietotājiem, kuri redzēja viņu reklāmas vai noklikšķināja uz tām pēc tam, kad esam noņēmuši jebkādu privātu personas informāciju (piemēram, jūsu vārdu vai kontaktinformāciju).

 

Izmaiņas šajā politikā

Mēs varam laiku pa laikam pārskatīt šo Privātuma politiku. Politikas jaunākā versija regulēs jūsu informācijas izmantošanu, un tā vienmēr būs pieejama vietnē https://saldusvakaratirgus.lv/privatuma-politika/. Ja mēs veiksim izmaiņas šajā politikā, kas pēc mūsu ieskatiem ir būtiskas, mēs atjaunināsim vietni. Turpinot piekļūt Pakalpojumiem vai tos lietot pēc šo izmaiņu stāšanās spēkā, jūs piekrītat ievērot pārskatīto Privātuma politiku.

 

Stājas spēkā: 2023. gada 1. maijā.

Labojumi un papildinājumi:

2024. gada 1. janvārī

saldusvakaratirgus.lv
Logo
Salīdzināt preces
 • Total (0)
Salīdzināt
0
Iepirkumu Grozs