Telefons informācijai - +371 20 538 839 Bezmaksas piegāde Saldus pilsētā 49.99€ Saldus Promo App

Saldus vakara tirgus jaunumi 2024 gadā

Laimīgu jauno 2024. gadu.

Saldus vakara tirgus tiek veidots ar konkrētu mērķi – popularizēt Latvijas mājražotāju, ražotāju, uzņēmumu un amatnieku ražojumus, lai risinātu milzīgo Importa preču problēmu.

2022. gadā Latvijas iekšzemes kopprodukts bija 39,1 miljards eiro. Preču un pakalpojumu imports 2022 gadā bija 29,4 miljards eiro. 700+ miljoni pārtikas preču grupā. 700+ miljoni aizplūda no Latvijas.
Tas ir Latvijas ēdāji atdeva citām Valstīm 700+ miljonus. Nav tā, ka esam pret importu. Ir pārtikas preču grupas kas Latvijā neaug fiziski, piemēram kafijas, dažādas garšvielas, augļi vai dārzeņi.
700+ miljoni, tika atņemti Latvijas ekonomikai, kultūrai, sportam, izglītībai, tūrismam, medicīnai utt. Ja 700+miljoni tiktu iztērēti Latvijas ražojumu pirkšanā, tad Latvijas pārtikas nozares apgrozījums, algas, nodokļi un peļņa būtu par 700+miljoniem lielāka.
Galvenie importa pārtikas preču izplatīšanas kanāli ir LielVeikalu tīkli.

LielVeikalu biznesa modelis liek tiem sadarboties ar LielRažotājiem, kas izdevumu samazināšanai un peļņas paaugstināšanai:

 • pazemina preču kvalitāti, izmantojot LielRažošanā audzētas lauksaimniecības izejvielas;
 • izmanto ķīmiskās piedevas garšu pastiprināšanai;
 • dabisko izejvielu vietā, kas bagātas ar mikro un makro nutrientiem (minerāliem, vitamīniem, enzīmiem, fermentiem utt) izmanto ķīmiski radītas vielas, kas iedarbojoties uz mēles garšas kārpiņu atbilstošajiem tipiem, nonāk smadzenēs un “apmāna” – liekot sajust “garšu”, jo rada TIKAI Garšas ilūziju, bet nevis apēd un “nogādā, apgādā” ķermeni un imunitāti ar nepieciešamajām barības vielām;
 • izmanto ģenētiski modificētos organismus, kā izejvielas vai ģenētiski modificēto organismu pārstrādes gala produktus.

Jūs esat mazi ražotāji, kas izmanto kvalitātīvas izejvielas. Jums ir mazs apgrozījums, kas neļauj samazināt izmaksas, līdz ar to preces ir dārgākas, kā lielveikalos. Tomēr tie, kas saprot ēdiena kvalitātes nozīmi Cilvēka veselībā, neskatoties uz to augstākām izmaksām pērk tieši pie Jums. Jūsu preču noietu VAR & VAJAG palielināt.

Zemāk tabulā esam apkopojuši – kas ir un kas nav Jums salīdzinot ar LielVeikaliem.

Jums kopīgi ir:

 1. Prece, ko ražojat un tirgojat.

Jums ir daļēji vai nav pilnībā:

 1. Daudz un dažādi reklāmas kanāli – tv, radio, internets, socialie tīkli un reklāmas materiāli – dizaini, grafikas, video, bildes un audio;
 2. Daļai Ražotāju/Tirgotāju ir patstā vīga tirdzniecības vieta – veikals vai tirgus stends. Lielākais vairums, lai pārdotu preci apmeklē Tirdziņus, gadatirgus un vai citus viendienas vai vairāk dienas tirdzniecības pasākumus. Lielākajam vairumam nav sava Veikala savā pilsētā un Jūsu filiāles citās Latvijas pilsētās. Nav sadarbības partneru, kas tirgotu Jūsu preci ikdienā;
 3. Lielākajam vairumam majražotāju un vai maziem ražotājiem ir izveidota preču piegāde klientiem savā pilsētas rajonā un vai tuvāka apkaime, bet nenodrošina piegādi uz citām pilsētām;
 4. Jums nav daudz naudas agresīvai reklāmai un reklamas materiālu izgatavošanai;
 5. Jūs esat profesionāļi, lai izgatavotu savu preci, bet neesat speciālists reklāmā, marketingā, IT, nodokļos utt. Tam nepieciešami atsevišķi speciālisti, kas mazajiem ir nesamērīgi dārgi;
 6. Jūs nezimantojat modernās tehnoloģijas pārdošanā, piemēram neizmantojiet elektronisko komerciju – internetveikalus un aplikācijas.

Ja Jūs piekrītat, ka ja Jums būtu:

 1. reklāmas kanāli;
 2. reklāmas materiāli;
 3. darbinieki, kas izgatavotu un izvietotu reklāmu;
 4. darbinieki, kas bildētu un dizainētu Jūsu preces bildes, piedāvājumus;
 5. darbinieki, kas izveidotu un uzturētu eVeikalu;

…Jūsu ienākumi palielinātos, tad ir tikai jautājums – KĀ? Kur dabūt resursus un darbiniekus, kas to realizētu.

Mēs Jums varam palīdzēt. Jums nevajag darbinieku, mēs varam kļūt par Jūsu komandas daļu. Saldus Vakara Tirgu veido biedrība “KopRade KopDarbē”, kurai ir 2 darbības mērķi – izdarīt visu, lai:

 1. Palielinātu biedrības biedru – noietu, aktivitātes, pardošanas, apmeklētību;
 2. Samazināt aktivitāšu izdevumus;

Saldus Vakara Tirgus organizēšana ir tikai pasākums, lai atnākot uz Tirdziņa pasākumu, pircējs iepazītos ar Jūsu ražojumu – tā garšu un smaržu. Mēs vēlamies nodrošināt Jūsu preces tirdzniecību un piegādi ikdienā, kad Jūs vairs nebūsiet Saldū. Kad aizbrauksiet uz citu pilsētas Tirdziņu un vai dosieties gatavot.

Esam izveidojuši Saldus Vakara Tirgus mājaslapu un aplikāciju Android iekārtām. Būs arī IOSiem, bet patreiz līdzekļu trūkuma dēļ nevaram to atļauties. Jūs patreiz atrodaties mājaslapā, aplikāciju varat lejupielādēt TE. Lūdzu ieinstalējiet aplikāciju un patestējiet. 12. janvārī, notiks kārtējais Tirdziņa pasākums. Plānojam ar 15. janvāri piedāvāt Saldus pilsētas iedzīvotājiem iegādāties Saldus Vakara Tirgū tirgotās preces ar piegādi Saldus pilsētā.

Jūs varat iegūt savai uzņēmējdarbībai mājaslapu un aplikācijas pircējiem. Valsts ir iedalījusi 37 miljonus € biznesa procesu digitalizācijai. Īsumā – ja Jums nav mājaslapas/interneta veikals, bet uzskatāt, ka ienākumu un peļņas palielināšanai tādu vajag, tikai ir dārgi to izveidot un uzturēt – Latvijas Valsts, Eiropas Digitālās inovācijas centra un LIAA veidolā Jums palīdzēs. Jūs pasūtat interneta veikalu, samaksājiet, uzrakstiet iesniegumu, nodemonstrējiet, ka internetveikals izveidots un Valsts atmaksā izdoto naudu 100% apmerā. Protams, mēs to izdarīsim visu Jūsu vietā. Jums nekas nebūs jākārto. Visus papīru darbus kārtos biedrība. Vairāk info digitalizācijas slaidos.

Ja vēlaties sev internetveikalu, tad tas izskatīsies kā Ādlera maizei – www.adleramaize.lv. Aplikācija – kā Saldus vakara tirgum, tikai Jums atbilstošā krāsā.

Ir divi varianti. Jums ir nauda, ko ieguldīt un Jums nav naudas ko ieguldīt un tad saņemt atpakaļ. Sadarbības vaianti ir abos gadījumos. Lūdzu intereses gadījumā zvanīt +371 20 538 839 Mareks.

Mājražotāju festivāls, www.tirdzini.lv un Tirdziņu Android App

Ir nolemts 2024 gadā rīkot Mājražotāju festivālu. Datumi patreiz nav zināmi.

Atbilstoši PVD datiem, Latvijā 2023. gada nogalē bija oficiāli reģistrēti 1900 mājražotāju. Dotajā brīdī NAV vienas datubāzes ar mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem. Tā, kā katram Tirdziņu industrijā nepieciešams zināt kur un kad notiek Tirdziņi un gadatirgi, festivāli un citi ielas tirgošanās pasākumi, bet mums nepieciešams atrast un uzrunat Mājražotājus, nolēmām izveidot jaunu vietni un aplikāciju:

 1. Tirgu, Tirdziņu un gadatirgu organizatoriem;
 2. Amatniekiem;
 3. Mājražotājiem;
 4. ražošanas uzņēmumiem;

Kam nepieciešama nozares info vienuviet.

Lūdzu apmeklējiet lapu, lejupielādējiet aplikāciju, reģistrējieties un painformējiet savus kolēģus un paziņas par šo projektu.

SaldusVakaraTirgus
Mēs būsim priecīgi dzirdēt Jūsu domas

Atstājiet savu komentāru

saldusvakaratirgus.lv
Logo
Salīdzināt preces
 • Total (0)
Salīdzināt
0
Iepirkumu Grozs